Cytat:
|
i ty to oczywiście wiesz na 100 %,że tak bedzie...nie pierwszy raz zresztą.po drugie,TF na Wisłe daje rocznie ok 5 mln zł,po trzecie wykaż ile z budżetu klubu idzie na jego utrzymanie (pensje,zusy,podatki,obozy itd-a jest tego jeszcze sporo) i jakie sa wpływy z biletów (ostatni mecz 3 tyś ludzi) i skad brać ta roznice?jeżeli wyjdzie Ci na to,że jednak wplywy sa większe od wydatkow,to dopiero wtedy możesz sie zastanawiać co dzieje się z resztą,a to i tak nie daje Ci prawa by krytykować Cupiala nawet jeżeli te pieniadze zakopie w ogródku.bo jak na razie to on inwestowal swoje,a nie Twoje.
|
Kiedy na Wisle chodzilo po 15 tys kibiców to było to samo. Kiedy sprzedawalismy ZUrawskeigo, Blaszczykowskiego, Uche, Szymkowiaka, Kosowskiego, Frankowskiego było to samo. Grube miliony złotych, wydane 1/10