Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34043
Stary 29.08.2010, 17:57
Cytat:
i ty to oczywiście wiesz na 100 %,że tak bedzie...nie pierwszy raz zresztą.po drugie,TF na Wisłe daje rocznie ok 5 mln zł,po trzecie wykaż ile z budżetu klubu idzie na jego utrzymanie (pensje,zusy,podatki,obozy itd-a jest tego jeszcze sporo) i jakie sa wpływy z biletów (ostatni mecz 3 tyś ludzi) i skad brać ta roznice?jeżeli wyjdzie Ci na to,że jednak wplywy sa większe od wydatkow,to dopiero wtedy możesz sie zastanawiać co dzieje się z resztą,a to i tak nie daje Ci prawa by krytykować Cupiala nawet jeżeli te pieniadze zakopie w ogródku.bo jak na razie to on inwestowal swoje,a nie Twoje.
Kiedy na Wisle chodzilo po 15 tys kibiców to było to samo. Kiedy sprzedawalismy ZUrawskeigo, Blaszczykowskiego, Uche, Szymkowiaka, Kosowskiego, Frankowskiego było to samo. Grube miliony złotych, wydane 1/10
Odpowiedz cytując