dziadek44 napisał(a):

|
chodzi mi o to kto teraz bedzie tam gral, bo chyba nie brozek, a innego wyboru za bardzo nie mamy
|
Brozek Piotr ewentualnie Singlar, w ostatecznosci Bunoza albo Kirm. Moze nie wygladalo by to porzadnie, ale napewno niewiele gorzej niz teraz jest.To, ze Trabzonspor chce Diaza nie znaczy, ze Kostarykanczyk jest dobrym pilkarzem. Historia footballu zna wiele niewypalow transferowych. Chocby Lobo do nas czy Gorawski od nas do Rosji.
skeba napisał(a):
|
Czekamy do zimy i zostaje wydany 1 milion, czyli kolejne okno, w którym Bogus nie daje nic od siebie, tylko z transferów plus 500 tys dla siebie.
|
Cupial sporo zainwestowal w ten klub. Niedawno mowilo sie nawet o 100 mln zl wewnetrznego dlugu. Ma prawo brac pieniadze z transferow.
Edit. Poza tym zostaly jeszcze chyba 3 dni na znalezienie kogos (1 wrzesien chyba jeszcze mozna sprowadzac zawodnikow) wiec jest szansa, ze ktos by Juniora zastapil.