Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6921
Stary 29.08.2010, 14:45
kot napisał(a):Wyświetl post
Zwróciłem także uwagę, na dziwne, jak dla mnie zachowanie, innego naszego Asa z bramki - byłego już Juszczyka, gdy po strzeleniu gola przez Polonię, wybuchł radością i biegał, jak szalony w bramce, tak, jakby to on tego gola strzelił Wiśle
Fascynujące to żem chyba za bramką innego Juszczyka stała ...
Odpowiedz cytując