kot napisał(a):

|
Zwróciłem także uwagę, na dziwne, jak dla mnie zachowanie, innego naszego Asa z bramki - byłego już Juszczyka, gdy po strzeleniu gola przez Polonię, wybuchł radością i biegał, jak szalony w bramce, tak, jakby to on tego gola strzelił Wiśle
|
Fascynujące

to żem chyba za bramką innego Juszczyka stała ...