Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 29.08.2010, 14:25
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
chodzi o to, że wyglupiles sie z tym zdjeciem i z tą 'analizą'
grales w ogole w pilke, masz jakies pojecie o futbolu, taktyce, grze obronnej?
bo po tym co napisales to watpie

co do Boguskiego, to ja bym go gdzies wypozyczyl, zeby pogral, bo jakos widac po nim braki w grze

co do Cikosa, to jak dla mnie ta nagonka na niego jest dziwna, chlopak stara sie, pokazuje sie, zgadza sie popelnia bledy, takie typowo mlodziezowe, ale beda z niego ludzie
Odpisałem na pw.
Odpowiedz cytując