picasso napisał(a):

|
trochę ciężko byloby obecnie stawiać na Juszczyka,zwlaszcza we wczorajszym meczu.nie wiem czy dalby chłop radę tak ganiać przez 90 minut między nasza bramką,a bytomską.
|
Tak? Serio? Naprawdę?
Czasem nie rozumiem, czy niektórzy użytkownicy nie rozumieją, czy nie chcą rozumieć.