Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6919
Stary 29.08.2010, 13:52
picasso napisał(a):Wyświetl post
trochę ciężko byloby obecnie stawiać na Juszczyka,zwlaszcza we wczorajszym meczu.nie wiem czy dalby chłop radę tak ganiać przez 90 minut między nasza bramką,a bytomską.
Tak? Serio? Naprawdę?

Czasem nie rozumiem, czy niektórzy użytkownicy nie rozumieją, czy nie chcą rozumieć.
Odpowiedz cytując