Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14457
Stary 29.08.2010, 12:52
to zajebiscie to bedzie wygladac jak przyjedzie ekipa w sile 100-200 osob (bo i takie sa w Ekstraklasie) i grubo ponad 5 tys pustych miejsc komedia.. zreszta w tysiac osob, gora 2 przyjedzie moze 2 czy 3 ekipy. reszta od 100 do gora 500 glow
cale E dla gosci trzego oni jeszcze nie wymysla.. to niech wstawia tymczasowa krate, co oni tacy nieogarnieci , coz, pozostaje nie wpuszczac.. wole zeby naszych weszlo 5 tys wiecej niz przyjezdnych czasem 100 ktorzy beda spiewac 3/4 meczu hymn Cracovii, mecze bez kibicow gosci sa gorsze, owszem, ale z racji zaistnialej sytuacji nie mamy wyboru, skoncza stadion to sie zabawimy
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 29.08.2010 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując