Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
14455
29.08.2010, 12:25
Są tylko zwykłe pleksy, a brak jakichś porządniejszych odgrodzeń:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6593902619.jpg
Ostatnio edytowane przez Szymek_R22 : 29.08.2010 o godz. 12:29.
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22