Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14454
Stary 29.08.2010, 12:14
Ja się zastanawiam z jakiego powodu wyłączają trybunę południową, skoro tam wszystko jest gotowe na przyjęcie gości, a drogi dojścia mają być gotowe na 8 września.
Krata oddzielająca sektor przy okrąglaku jest? Jest. Wewnątrz odgrodzenia są? Są. Wystarczy postawić tylko płot przed trybuną oddzielający przejście dla kibiców Wisły od kibiców gości.
Odpowiedz cytując