Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2211
Stary 29.08.2010, 12:06
Wypowiedzi Żewłakowa po meczu z Legią - tu macie informacje z pierwszej reki , bo jak czytam niektore wypowiedzi przykadowo o Żewłakowie który jest piłkarzem z kosmosu to żal mi się robi ... ( nie żeby on był słaby ) . Nie wiadomo jeszcze na co stać Bełchatów i Żewłakowa w tym sezonie itd . Na poczatek sezonu ogolnie o czym kolwiek trudno mówić .

Cytat:
Pierwsza piłka była wręcz idealnie dograna. Druga też była wysokiej klasy. Wystarczyło tylko dołożyć głowę. Zwyciężyliśmy 2:0, choć nie wiem czy mogę sobie pozwolić na takie określenie, że ten mecz wygraliśmy łatwo. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że w Warszawie po pierwszej połowie będziemy prowadzić 2:0. Na pewno cieszy mnie taki scenariusz, to że udało mi się wrócić do stolicy w taki sposób - oznajmił Żewłakow.
Cytat:
Niedawno po meczu Legii z Arsenalem Londyn, menedżer gości, Arsene Wenger mówił, że obiekt ten, to będzie trudna twierdza do zdobycia. Bełchatów jednak zdołał wygrać 2:0. - Nie chciałbym się specjalnie buńczucznie wypowiadać. Cieszymy się, że wygraliśmy, że trzy punkty zabierzemy do Bełchatowa. Myślę, że wiele drużyn jeszcze sobie połamie zęby na Łazienkowskiej - dodał napastnik Bełchatowa.
Cytat:
Przed meczem z Legią wiele osób podkreślało, że Bełchatów słabo gra na wyjazdach. - Te osoby, które tak twierdziły, po naszym zwycięstwie nad Legią chyba mocno zastanowią się zanim drugi raz coś podobnego powiedzą. Natomiast nie da się ukryć, że mecz nam się dobrze ułożył. Szybko strzeliliśmy gola. Przyjęliśmy trafną taktykę na Legię. Później byliśmy trochę cofnięci, czekaliśmy na błąd Legii. Potem padł drugi gol. Przyjemnie się gra, gdy ma się po swojej stronie wynik i czeka na to co zrobi przeciwnik - oznajmił zawodnik GKS.
Cytat:
W czterech kolejkach ligowych Żewłakow strzelił cztery gole. Wspaniała średnia! - Dziennikarze lubią podbijać bębenek. Zaraz zaczną się pytania o króla strzelców. Ja do tego wszystkiego podchodzę bardzo spokojnie. Mając takich skrzydłowych jak Tomek Wróbel czy Maciej Małkowski, pewnie nie będzie wielkim problemem dla mnie strzelić jeszcze jedną czy dwie bramki - oznajmił napastnik Bełchatowa.

GKS bardzo dobrze rozegrał mecz z Legią od strony taktycznej. - Trener ustalił specjalną taktykę na Legię, ale mecz to jest też w jakimś stopniu improwizacja. Nie da się wszystkiego wyliczyć, ustalić, aby wszystko zagrało jak należy. Fajnie, że od początku potrafiliśmy się w tym meczu odnaleźć, podejść do niego skoncentrowani. Przyszedłem do Bełchatowa nie po to, aby odcinać kupony. Staram się dać z siebie to co najlepsze. Ja wiem jednak, że w sezonie bywa różnie. Poczekajmy na obiektywne, pierwsze opinie po całej rundzie. Na Legii jest wspaniały stadion. Jeśli chodzi o atmosferę, to zapachniało piłkarską Europą. Fajnie jest przyjechać na taki obiekt, a jeszcze dodatkowo wygrać mecz - zakończył Żewłakow, który powoli wyrasta na czołowego napastnika ligi.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując