Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6913
Stary 29.08.2010, 11:36
Osobiście nie mam nic przeciwko Pawełkowi. Jeżeli w zdrowej rywalizacji pokona Jovanica i Kurto, to niech broni. Zacznie puszczać - jak to mówi Kazek W. - jabole, to zostanie zastąpiony. Podobnie było z Dolhą. To Pawełek był pierwszym bramkarzem, Rumun wskoczył do składu, gdy Mariusz doznał kontuzji. Okazało się, że Dolha jest na tyle dobrym i pewnym bramkarzem, iż nie ma potrzeby sięgać po wyleczonego Pawełka. Problem w tym, że nie widzę by Pawełek był lepszy od Jovanica,a do tego wiem, że Mariuszowi zdarzają się te głupie wpadki więc niejako od razu skazuje go na rezerwowego. Rezerwowego bądź, co bądź bardzo dobrego, jak na naszą ligę.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując