Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34013
Stary 29.08.2010, 11:21
kot napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że wraz z nowym szefem sportowym oraz trenerem w klubie, skończyły się przecieki transferowe
Nie widzę i nie słyszę ani na "secret service " stronkach internetowych ani w innych mediach, żadnych informacji na temat ewentualnych wzmocnień Wisły, jeszcze w tym okienku transferowym, a takowe chyba sugerował nasz nowy dyrektor sportowy, nieprawdaż, i ja wierze, w nieliczne, lecz prawdziwe wzmocnienia
Jak to? Przecież prasa pisała: Kopunek, Janse, Bonetto i to dzień przed tym, gdy Kopunek poszedł do Saturna, a my podziękowaliśmy za Bonetto.
Odpowiedz cytując