Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 28.08.2010, 21:28
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
jak to ładnie powiedział : grać na SS to jak cofnąć się w czasie. Tak odpowiedział na pytanie co go negatywnie zaskoczyło.

ciekawe co powie jak pojedziemy na na rewanż do Bytomia, ci to mają dopiero obiekt
Odpowiedz cytując