Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1082
28.08.2010, 21:28
mcovalski
napisał(a):
jak to ładnie powiedział : grać na SS to jak cofnąć się w czasie. Tak odpowiedział na pytanie co go negatywnie zaskoczyło.
ciekawe co powie jak pojedziemy na na rewanż do Bytomia, ci to mają dopiero obiekt
Falmokirak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Falmokirak
Znajdź inne posty napisane przez Falmokirak