DarekK_11 napisał(a):

|
tak tylko jeszcze musiałby wtedy chcieć dla nas grać. wystarczy, że powie że nie chce przechodzić do Wisły na stałe i nici z tego miliona.
|
od tego jest opcja pierwokupu, nie dramatyzujcie [;
Poza tym bez przesady, do Barcelony to po roku to on nie trafi