Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6905
Stary 28.08.2010, 21:24
DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post
tak tylko jeszcze musiałby wtedy chcieć dla nas grać. wystarczy, że powie że nie chce przechodzić do Wisły na stałe i nici z tego miliona.
od tego jest opcja pierwokupu, nie dramatyzujcie [;
Poza tym bez przesady, do Barcelony to po roku to on nie trafi
Odpowiedz cytując