Temat
:
Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45
Wyświetl pojedynczy post
michal
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
120
28.08.2010, 13:29
Czy posiada ktoś działający link do meczu?
michal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michal
Znajdź inne posty napisane przez michal