Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14444
Stary 28.08.2010, 12:52
jak ma zostac oddany w takim stanie jakim zapewne beda chcieli go oddac(czyt. pelnym niedorobek) to nie wiem czy jest sie na co spieszyc .. ale zawsze to Nasz stadion jaki by juz nie byl
Odpowiedz cytując