No pewnie ;-) W Polsce piłkarz jest młody i perspektywiczny do 29 roku życia ;-) haha
Z tego co piszecie można wywnioskować że obaj chłopcy są starsi od Małeckiego ;-)
Ja bym zostawił w drużynie Riosa za cenę tych dwóch.
A jeżeli mówimy o młodych i utalentowanych - to sprowadziłbym na nowo Leszczaka i Jonczyka
W ogole któryś ze skautów powinien obowiązkowo jeździć na wszystkie mecze mlodziezówek począwszy od U-16.