hehe najlepsze słowa trenera wyczytałem w DP dzis ze "mamy także polskich pilkarzy ktorzy maja problemy ze zrozumieniem j polskiego" xD to duzo mowi o naszych gwiazdach
zobaczymy jak to dzis bedzie wygladalo chociaz wielkeij roznicy nie ma sie co spodziewac
