Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 28.08.2010, 12:50
hehe najlepsze słowa trenera wyczytałem w DP dzis ze "mamy także polskich pilkarzy ktorzy maja problemy ze zrozumieniem j polskiego" xD to duzo mowi o naszych gwiazdach
zobaczymy jak to dzis bedzie wygladalo chociaz wielkeij roznicy nie ma sie co spodziewac
Odpowiedz cytując