Nie wiew czy temat dobry i czy jeszcze ktoś jest by odpowiedzieć, ale dzisiaj mam czas by przejść się na mecz, więc który sektor jest "umiarkowanym" sektorem, bo nie chcemy ze znajomym trafić na trybune gdzie jest młyn ciągle ani na taką gdzie sa 100% pikniki

Mam nadzieje że jeszcze ktoś odpowie.