Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4371
Stary 28.08.2010, 11:28
medyk napisał(a):Wyświetl post
co z Gorawskim? on cos kopie jeszcze wogole ? słyszałem ze w Górniku jest ale cos go nie widac..
Gorawski jest w kadrze Górnika Zabrze, z tym że został poinformowany o tym, że ma sobie szukać nowego klubu.
Jak wiadomo takowego nie znalazł, więc jest w rezerwach, a że ma kontuzje(jak zawsze) to nie gra ;P

Co do Niedzielana, to jego problem w Wiśle wynikał z tego, że Maciej Skorża widział gwiazdę w osobie Pawła B.
Niedzielan po kontuzji dostał zbyt mało szans, a do tego nawet jak je dostawał to rola jąką przydzielano mu na boisku nie była optymalna.
Odpowiedz cytując