medyk napisał(a):

|
co z Gorawskim? on cos kopie jeszcze wogole ? słyszałem ze w Górniku jest ale cos go nie widac..
|
Gorawski jest w kadrze Górnika Zabrze, z tym że został poinformowany o tym, że ma sobie szukać nowego klubu.
Jak wiadomo takowego nie znalazł, więc jest w rezerwach, a że ma kontuzje(jak zawsze) to nie gra ;P
Co do Niedzielana, to jego problem w Wiśle wynikał z tego, że Maciej Skorża widział gwiazdę w osobie Pawła B.
Niedzielan po kontuzji dostał zbyt mało szans, a do tego nawet jak je dostawał to rola jąką przydzielano mu na boisku nie była optymalna.