A ja tak z innej beczki.... Nie wiecie jak to jest z cenami biletów na trybunę piętrową

Bo jeśli na górę będą droższe a na dół tańsze a bilety będą sprawdzane tylko przy kołowrotach to wtedy będzie wyglądało to tak że będzie masowe wykupowanie tańszych biletów i siedzenie na schodach na górze... Chyba że bilet będzie jeszcze raz sprawdzany przez stewardów... Niech mi ktoś odpowie na nurtujące mnie pytanie...