|
Przecież NIK nie wstrzyma budowy stadionu, tak jak nie wstrzymał budowy stadionów na EURO, które kontrolował. Ile razy trzeba to tłumaczyć? Oni kontrolują w trakcie budowy. Co innego RIO.
Powód: dzięki willow ;)
Ostatnio edytowane przez emailowiec : 28.08.2010 o godz. 10:37.
|