Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2165
Stary 28.08.2010, 09:46
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Saidi to ten sam co Nabuchodonozor.grał wczoraj i jakoś średnio to wychodziło. Ramadan mu wyraźnie zaszkodził
Ten nowy pomocnik - Saidi nie grał wczoraj. Grał obrońca, którego kupili parę dni temu. Szału nie robił, ale i tak chyba lepszy niż inni obrońcy Pasów.

pzdrw
tees
Odpowiedz cytując