Pan Jotka napisał(a):

Saidi to ten sam co Nabuchodonozor.grał wczoraj i jakoś średnio to wychodziło. Ramadan mu wyraźnie zaszkodził
|
Ten nowy pomocnik - Saidi nie grał wczoraj. Grał obrońca, którego kupili parę dni temu. Szału nie robił, ale i tak chyba lepszy niż inni obrońcy Pasów.
pzdrw
tees