Wyświetl pojedynczy post
voy2s
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: N 40*01' E 20*12'

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14434
Stary 28.08.2010, 09:42
No tak, a sytuacja w której 95% stadionu jest już gotowa mam rozumieć, że wg Ciebie Arapaho, jest idealna do zgłoszenia do NIK. My jesteśmy w sytuacji w której pierwsze danie z obiadu już zjedliśmy i kończymy drugie po którym pozostaje deser i uregulowanie rachunku. Zgłaszając teraz zabiorą nam talerz sprzed nosa nie podadzą deseru a rachunek do zapłaty będzie dużo wyższy.
Zgłaszać nieprawidłowości to można było gdy stawiana była pierwsza trybuna (zakładam, że prace były na podobnym poziomie i zgodność z projektem jest dokładnie taka jak reszty stadionu). Teraz trzeba zjeść obiadek do końca a później cieszyć się nawet z tej musztardy. Spokojnie stadion i inne inwestycje to dobry hak na Majchra i z pewnością będzie wykorzystany. Obowiązkiem mieszkańców Krakowa jest nie pozwolenie mu na kolejną kadencję w ratuszu.
Niech skończą ten stadion, niech go przekażą Wiśle a wtedy niech wejdzie niezależny inspektor nadzoru budowlanego aby orzec że nam się dach na głowy nie zawali albo trybuna pod ziemię nie zapadnie, a następnie NIKi CBŚie ABW, CIA, KGB, Mocherowe Berety i Koledzy Kubusia Puchatka niech sprawdzą wszystkie wałki jakie miały miejsce i dobiorą się do dupy wszystkim za to odpowiedzialnym.
Odpowiedz cytując