Wyświetl pojedynczy post
dziadek44
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 28.08.2010, 02:17
lepiej, zeby sie nie czul jak Petrescu, bo jako wladca moglby szybko spasc z tronu po buncie chlopow i braci Brozkow w postaci Robin Hooda
Odpowiedz cytując