Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9851
Stary 28.08.2010, 02:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu zachwalał jak PO buduje autostrady . Aż tu nagle Gazeta Wyborcza dotarła do informacji że podatnicy płacą kilka razy za ten sam kamień. Żeby było mało kamień przyjeżdża jest wysypywany po czym w nocy z powrotem ładowany na wywrotkę i za kilka dni przyjeżdza z nową fakturą )). Nocą z budowy ponoć wjeżdża kilkanaście ciężarówek po 30ton każda. Tona tłucznia 200-300 zł. Kamień wywożony z budowy zastępowany jest, uwaga ... ziemią . To oczywiście znów wina PiSu. Albo kleru. A Kaczyński to debil i trzeba zrobić wszystko żeby znów nie przejął władzy. Bo teraz Polaków okradają ale to i tak lepsze niż Kaczyński. Bo jest mały i sepleni i się zmienił albo się nie zmienił.
Drozd, a Ty to tak ćwirkasz zawsze ?
Gdzie kto mówi, że Kaczyński dolomit ukradł, a może w swoim zapiewaniu rzeczywistosci wykazałbyś iż PO palce maczało w tym złodziejskim procederze.
Bo już o tym byś pojął, że to nie PiS, PO czy inne SLD kradnie lecz jest to jeden ze sportów narodowych między Odrą a Bugiem, to raczej mowy nie ma.
Myślenie nie boli !