Drozd, a Ty to tak ćwirkasz zawsze ?
Gdzie kto mówi, że Kaczyński dolomit ukradł, a może w swoim
zapiewaniu rzeczywistosci wykazałbyś iż PO palce maczało w tym złodziejskim procederze.
Bo już o tym byś pojął, że to nie PiS, PO czy inne SLD kradnie lecz jest to jeden ze
sportów narodowych między Odrą a Bugiem, to raczej mowy nie ma.