Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
9850
28.08.2010, 01:45
Drozd
napisał(a):
Ktoś tu zachwalał jak PO buduje autostrady
. Aż tu nagle Gazeta Wyborcza dotarła do informacji że podatnicy płacą kilka razy za ten sam kamień. Żeby było mało kamień przyjeżdża jest wysypywany po czym w nocy z powrotem ładowany na wywrotkę i za kilka dni przyjeżdza z nową fakturą
)). Nocą z budowy ponoć wjeżdża kilkanaście ciężarówek po 30ton każda. Tona tłucznia 200-300 zł. Kamień wywożony z budowy zastępowany jest, uwaga ... ziemią
. To oczywiście znów wina PiSu. Albo kleru. A Kaczyński to debil i trzeba zrobić wszystko żeby znów nie przejął władzy. Bo teraz Polaków okradają ale to i tak lepsze niż Kaczyński. Bo jest mały i sepleni i się zmienił albo się nie zmienił.
czyli to źle, że wykryli ten przekręt?
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89