Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5825
Stary 28.08.2010, 00:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Trochę kibicom Amiki zazdroszczę
Oni niestety bujają się już tak 3 rok, nawet rok temu gdy grupy nie zaliczyli to sory ale odpaść z FC Brugge to nie jest wstyd
Amica robi to w pucharach co do nich należy, tak myśmy robili do jesieni 2002 roku, wtedy poszliśmy ponad normę a później to już w zasadzie same wtopy a w ostatnich 2 latach to już lepiej nic nie pisać.

A co do szans...heh.To jest w ogóle ciekawe bo wszyscy 3 przeciwnicy traktują LE jako grubą porażkę.Man C i Juve to nie trzeba objaśniać.Austriacy dostali od Żydów a już liczyli zyski.Tak więc tylko dla Amiki występ w LE to nobilitacja.
Czy to ich szansa? Nie sądzę bo jednak to jest różnica klas ale całkiem możliwe że jakiś grubych wtop to nie zaliczą.Dla Włochów i Angoli to jedno co się liczy to to żeby w przyszłym sezonie grać w LM więc najpewniej na LE będą wystawiali dosyć 'ciekawe' składy
Odpowiedz cytując