Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
14430
28.08.2010, 00:06
O to chyba się klub postarał, bo jakoś nie wierzę dbałość "inwestora"
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann