Erich Zann napisał(a):

|
Jak dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie oddaje historyczną nazwę młyna.
|
i to wszystko dzięki pani Niedziałkowskiej patrzcie jak dba o kibiców
@Erich Zann ja daje głowe ze to zwykły zbieg okolicznosci, klub nie potrafi w sprawie stadionu zalatwic praktycznie nic a myślisz ze by sie wdawali w takie 'szczegoly' ?