szczepanwislak napisał(a):

|
A pasy pokazują , że teraz wrócą pewnie gdzie ich miejsce , choć do końca wszystko jeszcze się zdarzyć może to wydaje mi się , ze będą głównym kandydatem do spadku. A Legia wielce mnie zaskoczyła , tego chyba nie spodziewał się nikt. Ale jestem z tego powodu bardzo rad. A taka drużyną miała być. Jeszcze przed ligą typowałem ich na mistrzów ligi a teraz chyba zmienię zdanie. przez 4 kolejki nie zachwycili niczym
|
Poprzedni sezon nauczył mnie jednego. Mimo, że Wisła miała osiem punktów przewagi nad Lechem w przerwie ligowej, to i tak Biała Gwiazda nie zdołała obronić tytułu mistrzowskiego. To tylko cztery mecze spośród 30 w sezonie. W pozostałych 26 może się bardzo, ale to bardzo dużo zmienić.