Adam napisał(a):

Umiesz czytac ze zrozumieniem ? kundzio będzie pierwszy raz w Krakowie Nie kazdy chodzi na mecze wisełki co tydzień i nie kazdy musi wiedzieć takie rzeczy, wystarczylo napisac jedno zdanie z wytłumaczeniem i tyle
Prościej by było idziesz do kasy podajesz pesel i kupujesz bilet
|
ale to chyba logiczne, że zeby wejsc na stadion trzeba kupic bilet, prawda? Na wszystkich stronach Wisły jest napisane, że bilety w dniu meczu sa sprzedawane w kasach Hutnika. A to, ze KK nie sa wyrabiane, wiadomo od kilku miesiecy, i było to napisane w kilku(nastu) tematach.