Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3009
Stary 27.08.2010, 22:24
Adam napisał(a):Wyświetl post
Umiesz czytac ze zrozumieniem? kundzio będzie pierwszy raz w Krakowie Nie kazdy chodzi na mecze wisełki co tydzień i nie kazdy musi wiedzieć takie rzeczy, wystarczylo napisac jedno zdanie z wytłumaczeniem i tyle

Prościej by było idziesz do kasy podajesz pesel i kupujesz bilet
ale to chyba logiczne, że zeby wejsc na stadion trzeba kupic bilet, prawda? Na wszystkich stronach Wisły jest napisane, że bilety w dniu meczu sa sprzedawane w kasach Hutnika. A to, ze KK nie sa wyrabiane, wiadomo od kilku miesiecy, i było to napisane w kilku(nastu) tematach.
Odpowiedz cytując