gigant napisał(a):

|
Zapomniałem, że nigdy nie dałes się przekonac. Dołożę Ci jeszcze Rachwała, ale wiem słaby był i szkoda o nim wspominac.
|
Ale do czego chcesz mnie przekonać? Że Pietrasiak czy Rachwał byli nie do zastąpienia? Przecież to w skali ligi przeciętniacy. Zastąpić to się nie dało Uche, Marcelo czy Kosowskiego, ale już "zastąpić" takiego Łobodzińskiego ( zakładając, że by grał ) -
no problem. Po prostu trener zamienił jedne kołki innymi, dodał fajnego napastnika i jakoś to działa.
Fakt - brawa dla trenera, że to jakoś szybko poukładał, ale poza tym naprawdę nie ma sensu porównywać ich sytuacji z naszą czy Legii. U nas ostatni sezon to była tragedia, to okienko to Armageddon, na chwilę obecną nie ma komu grać. Legia miała padlinę pod koniec sezonu, teraz kompletna przebudowa pod okiem znachora Skorży - nie mogło to im wyjść na zdrowie.