Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 27.08.2010, 21:25
gigant napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałem, że nigdy nie dałes się przekonac. Dołożę Ci jeszcze Rachwała, ale wiem słaby był i szkoda o nim wspominac.
Ale do czego chcesz mnie przekonać? Że Pietrasiak czy Rachwał byli nie do zastąpienia? Przecież to w skali ligi przeciętniacy. Zastąpić to się nie dało Uche, Marcelo czy Kosowskiego, ale już "zastąpić" takiego Łobodzińskiego ( zakładając, że by grał ) - no problem. Po prostu trener zamienił jedne kołki innymi, dodał fajnego napastnika i jakoś to działa.

Fakt - brawa dla trenera, że to jakoś szybko poukładał, ale poza tym naprawdę nie ma sensu porównywać ich sytuacji z naszą czy Legii. U nas ostatni sezon to była tragedia, to okienko to Armageddon, na chwilę obecną nie ma komu grać. Legia miała padlinę pod koniec sezonu, teraz kompletna przebudowa pod okiem znachora Skorży - nie mogło to im wyjść na zdrowie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2010 o godz. 21:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując