Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2125
Stary 27.08.2010, 21:16
Porównajmy sobie drużyny które w tym okienku transferowym postawiły na sprowadzanie Polaków(Polonia,GKS,Jagiellonia) z tymi które postawiły na zagraniczne gwiazdy(Legia,Wisła).Efekty widzimy i to powinno nas czegoś nauczyć.
Odpowiedz cytując