Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2119
Stary 27.08.2010, 21:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z nich wszystkich jeden Tosik faktycznie coś sobą prezentował. Nowaka z naddatkiem zastąpił Żewłakow, Ujek to jakaś pomyłka. Pietrasiak żadna rewelacja.
Jest tylko jedno małe ale. Cała czwórka była podstawowymi pilkarzami Bełchatowa w zeszłym sezonie. Może Ujek grał mniej przez chorobę. U nas wyleciało czterech podstawowych i wygląda to chyba gorzej niż tam.

Niewazne.
Bełchatów dzisiaj zagrał ładnie i wygrał chyba zasłużenie, chociaz druga połowa nie była już taka dobra.

W derbach kompleksów wyraźnie lepsze kompleksy spod Ostrowca Świętokrzyskiego.
Odpowiedz cytując