wolfy napisał(a):

|
Z nich wszystkich jeden Tosik faktycznie coś sobą prezentował. Nowaka z naddatkiem zastąpił Żewłakow, Ujek to jakaś pomyłka. Pietrasiak żadna rewelacja.
|
Jest tylko jedno małe ale. Cała czwórka była podstawowymi pilkarzami Bełchatowa w zeszłym sezonie. Może Ujek grał mniej przez chorobę. U nas wyleciało czterech podstawowych i wygląda to chyba gorzej niż tam.
Niewazne.
Bełchatów dzisiaj zagrał ładnie i wygrał chyba zasłużenie, chociaz druga połowa nie była już taka dobra.
W derbach kompleksów wyraźnie lepsze kompleksy spod Ostrowca Świętokrzyskiego.