Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 27.08.2010, 20:36
Już dajmy spokój z tymi tłumaczeniami! 0 22 chwała Tobie że masz cierpliwość do bycia kijem w mrowisku, jak masz jeszcze konto na forum lecha to już zupełny szacunek przynajmniej wlewasz odrobinę innego spojrzenia, co nie oznacza, że jest to "spojrzenie" słuszne; wszystko, dosłownie wszystko jest kwestią subiektywną a im więcej osób, tym więcej ocen, domniemanych faktów czy urojonych prawd, słowem szalejący mnożnik subiektywizmu, którego nie opanuje żadna gazeta, żaden wywiad, żadne przecieki czy "informatorzy". Jedyne co mówi to wyniki i proporcja wynik\czas potrzeby na osiągnięcie wyniku. Dlatego jak jutro wygramy w ładnym stylu, zachowajmy zimne glowy
Odpowiedz cytując