Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2101
Stary 27.08.2010, 20:36
Fatalnie gra ta Legia Skorży w przodzie niby próbują coś klepać ale wszystko to schematyczne i łatwe do rozszyfrowania. Te transfery to też przereklamowane .. Ogólnie po tym co widzę to trzeba u nas limit obcokrajowców wprowadzić. Lepiej wprowadzać więcej Polskich graczy a ściągać niby gwiazdy które niewiele wnoszą
Borinho
Odpowiedz cytując