|
Fatalnie gra ta Legia Skorży w przodzie niby próbują coś klepać ale wszystko to schematyczne i łatwe do rozszyfrowania. Te transfery to też przereklamowane .. Ogólnie po tym co widzę to trzeba u nas limit obcokrajowców wprowadzić. Lepiej wprowadzać więcej Polskich graczy a ściągać niby gwiazdy które niewiele wnoszą
|