Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2100
Stary 27.08.2010, 20:34
Dobra, Panowie.
Zaczynamy liczyć, ile sekund trzyma piłkę bramkarz Bełchatowa. Na pewno po pierwszej połowie ma już ostrzeżenie od sędziego

EDIT:

Cieszy równa forma "Pasów", oby tak dalej. Chociaż liczyłem że Korona im coś więcej wciśnie, wszak bramki mogą liczyć się przy określaniu spadkowiczów
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2010 o godz. 20:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując