Dobra, Panowie.
Zaczynamy liczyć, ile sekund trzyma piłkę bramkarz Bełchatowa. Na pewno po pierwszej połowie ma już ostrzeżenie od sędziego
EDIT:
Cieszy równa forma "Pasów", oby tak dalej. Chociaż liczyłem że Korona im coś więcej wciśnie, wszak bramki mogą liczyć się przy określaniu spadkowiczów
