Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2093
Stary 27.08.2010, 20:14
cinekw napisał(a):Wyświetl post

Być może Lechia pozyska Kislaka, którego chciała Wisła i Legia. Po Kriwcu który miał być gwiazdą ligi i Mayconie który był tam królem strzelców myśle że dobrze że nie kupiliśmy Kislaka.
Ale przeciez nowy Footbal Manager juz wkrotce.... To juz stare jest
DysoN
Odpowiedz cytując