cinekw napisał(a):

Być może Lechia pozyska Kislaka, którego chciała Wisła i Legia. Po Kriwcu który miał być gwiazdą ligi i Mayconie który był tam królem strzelców myśle że dobrze że nie kupiliśmy Kislaka.
|
Ale przeciez nowy Footbal Manager juz wkrotce.... To juz stare jest
