Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 27.08.2010, 20:09
Małkowski, Gol, Poźniak, Wróbel .......... a aż się dłonie składają do oklasków jak klepią i biegają. Coś chyba w Bełchatowie zaiskrzyło między tymi panami

Stadion Legii robi wrażenie, atmosfera też. Cieszy niezmiernie ich powrót do formy, Łazienkowska żyje.
Skorża i tak ma szczęście że wygrał ze Śląskiem i Craxą w dwóch wyrównanych meczach, bo chyba już by się pakował.
Odpowiedz cytując