Małkowski, Gol, Poźniak, Wróbel .......... a aż się dłonie składają do oklasków jak klepią i biegają. Coś chyba w Bełchatowie zaiskrzyło między tymi panami
Stadion Legii robi wrażenie, atmosfera też. Cieszy niezmiernie ich powrót do formy, Łazienkowska żyje.
Skorża i tak ma szczęście że wygrał ze Śląskiem i Craxą w dwóch wyrównanych meczach, bo chyba już by się pakował.