Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
2089
27.08.2010, 20:08
Bełchatów i Polonia trafiła z transferami ... A Skorża cóż po co mu ta Legia była heheheeh ... tam się każdy trener przejechał uroki Stolicy
Borinho
Borinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borinho
Znajdź inne posty napisane przez Borinho