Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2081
Stary 27.08.2010, 20:03
studio2 napisał(a):Wyświetl post
Wy nie myślicie przed tym jak klikniecie 'wyślij odpowiedź' ?
Nie zwracaj uwagi, to tylko wielce ironiczny styl element'a. Zwróć uwagę, każdy post jest identyczny...

Żeby jeszcze nie było tak, że przy słabej grze Wisły, Legii i Lecha o mistrzostwo będą walczyć Polonia, Bełchatów i Jaga.
Odpowiedz cytując