studio2 napisał(a):

Wy nie myślicie przed tym jak klikniecie 'wyślij odpowiedź' ?
|
Nie zwracaj uwagi, to tylko wielce ironiczny styl element'a. Zwróć uwagę, każdy post jest identyczny...
Żeby jeszcze nie było tak, że przy słabej grze Wisły, Legii i Lecha o mistrzostwo będą walczyć Polonia, Bełchatów i Jaga.
