Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2078
Stary 27.08.2010, 19:58
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Belchatow gra naprawde baaaardzo dobry mecz. Szacunek.
Ale to co Legia zrobila przy 2 bramce to jak jakas za przeproszeniem Cracovia.... 4 obroncow i nikt nie pokryl znow Zewlakowa. Sami sie o to prosili.
Bramka Zewłakowa była pokłosiem dobrego rozegrania. Gość przedkładał sobie piłeczkę jak na treningu,podał do boku i formalność.
Legia nie istnieje. Jeśli GKS nie spuchnie to dobije ich w drugiej polowie. To wygląda tak,że GKS przegrać to może niż Legia wygrać.


Rybus mówi,"że nie wie co się dzieje",to ja już mu powiem,że trener mu nie wyjaśni także,bo sam nie wie.

Na całe szczęście Skorża ma mocną pozycję w Legii,wszak budowa zespołu trwa
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując