DysoN napisał(a):

Belchatow gra naprawde baaaardzo dobry mecz. Szacunek.
Ale to co Legia zrobila przy 2 bramce to jak jakas za przeproszeniem Cracovia.... 4 obroncow i nikt nie pokryl znow Zewlakowa. Sami sie o to prosili.
|
Bramka Zewłakowa była pokłosiem dobrego rozegrania. Gość przedkładał sobie piłeczkę jak na treningu,podał do boku i formalność.
Legia nie istnieje. Jeśli GKS nie spuchnie to dobije ich w drugiej polowie. To wygląda tak,że GKS przegrać to może niż Legia wygrać.
Rybus mówi,"że nie wie co się dzieje",to ja już mu powiem,że trener mu nie wyjaśni także,bo sam nie wie.
Na całe szczęście Skorża ma mocną pozycję w Legii,wszak budowa zespołu trwa
