snyrting napisał(a):

|
Zastanawia mnie co by zrobił GKS z Arsenalem... ;]
|
Pochłonąłby ich razem z ościami.
Na prawdę fajnie uderzył piłkę głową Żewłakow. Który zawodnik Wisły potrafiłby tak uderzyć?
GKS pokazuje co to ambicja. Szkoda że Wisła tak nie gra. GKS na Mistrza i co najmniej LE.
Legia do spadku. Próbują kąsać, bezskutecznie. Wypada przeprosić kibiców.