Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
Od: 05.2007
Offline
#
2073
27.08.2010, 19:54
no Maciek robi robotę w Legii, oby tak dalej a jednego rywala mamy z głowy
Teraz czekam tylko jak do Lecha przejdzie Kasperczak i będą już dwa zespoły z głowy w walce o mistrza
hehe
Magic19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Magic19
Znajdź inne posty napisane przez Magic19