Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2073
Stary 27.08.2010, 19:54
no Maciek robi robotę w Legii, oby tak dalej a jednego rywala mamy z głowy Teraz czekam tylko jak do Lecha przejdzie Kasperczak i będą już dwa zespoły z głowy w walce o mistrza hehe
Odpowiedz cytując