Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 27.08.2010, 19:51
Szacun dla obrony Legii, ....a wymiatają jak złoto.
Szacun dla Macieja "liga bedzie ciekawsza i wypada przeprosić kibiców", za perfekcyjne przygotowanie drużyny, chyba ze wciąż jest na naszej liscie płac. Obawiam się że tam przekazanie paru starych łachów, nie zapewni sympatii trybun.
Odpowiedz cytując