Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 27.08.2010, 19:51
willow napisał(a):Wyświetl post

FraMat => jakieś dowody na obalenie tych tez-objawień, jak je nazwałeś, czy piszesz ot tak sobie, byle poklepać w klawiaturę? I nie sądzisz, że po tak długim i intensywnym "szkoleniu taktycznym", jak to zgrabnie nazwałeś, nasi piłkarze nie powinni umieć ciut więcej, niż tylko długie dzidy do przodu a`la Skorża?
dowody?
W skrócie:
ad1 Petrescu miał już sukcesy jako trener przed pracą w Wiśle
ad 2 patrz wyżej chocby post tormenthora
ad 3 po zwolnieniu Petrescu i jego pracy w Rumunii, co jakiś czas zamieszczałem tutaj w dzale "Byli..." albo tlumaczenia artykułów z prasy rumuńskiej, albo moje z tychże artykułów czy wypowiedzi na forach rumuńskich streszczenia.
Wystarczy przejrzeć forum do tyłu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując