Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1052
Stary 27.08.2010, 19:49
Z tego co pamiętam to próbowali Jirsak, Garguła i Mały i nie wiem czy to było ustalone, że szły na Clebera na długi słupek i on je zgrywał do środka czy przypadkowo. A wrzuty Garguły były najlepsze.
Odpowiedz cytując