Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
1052
27.08.2010, 19:49
Z tego co pamiętam to próbowali Jirsak, Garguła i Mały i nie wiem czy to było ustalone, że szły na Clebera na długi słupek i on je zgrywał do środka czy przypadkowo. A wrzuty Garguły były najlepsze.
hide
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hide
Znajdź inne posty napisane przez hide