Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 27.08.2010, 19:47
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dobry mecz GKS-u,widać,że wiedzą co mają grać. Muszę przynać się,że bardzo przyjemnie ogląda się to spotkanie,stadion jednak robi wrażnie. A co do Legii,jak to u Skorży,nie wiedzą jak mają grać,jak do ciebie ty do mnie. Ich akcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla GKS-u. Iwański już się obraca,kółka kręci,nie ma komu podać.

Pisząc tego posta GKS móg już strzelić dwie bramki.
Czyli nasz ulubieniec się nie poprawił. Nie wiedzą, co mają grac, bo to samowolka.
I teraz nasuwa się pytanie, on ze swoimi pilkarzami nie rozmawia, czy może jego warsztat jest tak mizerny, że nie potrafi nic konstruktywnego nakreślić ?
Odpowiedz cytując