Marszałek napisał(a):

Dobry mecz GKS-u,widać,że wiedzą co mają grać. Muszę przynać się,że bardzo przyjemnie ogląda się to spotkanie,stadion jednak robi wrażnie. A co do Legii,jak to u Skorży,nie wiedzą jak mają grać,jak do ciebie ty do mnie. Ich akcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla GKS-u. Iwański już się obraca,kółka kręci,nie ma komu podać.
Pisząc tego posta GKS móg już strzelić dwie bramki.
|
Czyli nasz ulubieniec się nie poprawił. Nie wiedzą, co mają grac, bo to samowolka.
I teraz nasuwa się pytanie, on ze swoimi pilkarzami nie rozmawia, czy może jego warsztat jest tak mizerny, że nie potrafi nic konstruktywnego nakreślić ?