O, to tym bardziej zobacz tego drugiego sprzed tygodnia

na 2,3 czy tam 4:0 z parchami. Też bomba ładna.
Co do meczu - Legia czuję, że i tak się ogarnie i to jeszcze wygra. Jak to ktos napisał - "magia stadionu". W ogóle świetnie się ogląda ten mecz. Szybki, ludzi dużo, fajny doping, akcje...