Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2059
Stary 27.08.2010, 19:43
Proud napisał(a):Wyświetl post
Widziałem tego z Widzewem. Tego drugiego nie. Tylko wiesz, tam było cwaniactwo. I trudniejsza sytuacja. I gol ładniejszy.

Ale mi chodzi o takie "wyjście po swoje, po coś co mi się należy, coś co robiłem tysiące razy" w wykonaniu Żewłakowa. Tak jak napisał MCX, jak na treningu.
O, to tym bardziej zobacz tego drugiego sprzed tygodnia na 2,3 czy tam 4:0 z parchami. Też bomba ładna.

Co do meczu - Legia czuję, że i tak się ogarnie i to jeszcze wygra. Jak to ktos napisał - "magia stadionu". W ogóle świetnie się ogląda ten mecz. Szybki, ludzi dużo, fajny doping, akcje...
Odpowiedz cytując