Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 27.08.2010, 19:38
Spotkanie bliźniaczo podobne do meczu Legii z parchami ,też goście prowadzili ,też mieli 2-3 setki , a wiadomo jak się skończyło...
Odpowiedz cytując