Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
2054
27.08.2010, 19:38
Spotkanie bliźniaczo podobne do meczu Legii z parchami ,też goście prowadzili ,też mieli 2-3 setki , a wiadomo jak się skończyło...
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe